15 Mart 2009 Pazar

Gıcık msn nickleri


bu gitmeler gerçek deil..
acılara çare deil..
kaçamazsın kaderinden..
kaçtıkça arkandan gelir..!!


seN haLa vazqecmemi$seN . ! .

aRTIk seNde vazqeC ßeNdeN !!!!


Geçti iste bombos ömrüm
Tüm isiklari söndürdüm
Senden uzakta kalinca
Bedenimi topraga gömdüm

Gıcık msn nickleri

Umudumu yitirmedim
Sabaha kadar bekledim
Günün ilk isiginda
Geleceginden emindimBittiğine hiç şüphe yok!
bi gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter
YaLnızLıımıN ceWaßı Ortada!
eN azındaN dier İnsanLar gibi harcTmıorm Yüreimi . . ßu ysden yanLıs+ Husurluyum. .gıcık nickler


Bende biLseydim sevmezdim

HakLıydın sevdiğim kimse benim kadar sevemezdi seni
Oynaman Lazımdı benLe değiL mi ?
Öyle özlüorum ki seni.. Öpüşünü.. Ellerin tekrar birleşicek mi ellerimle... Tekrar sölicekmisin benim olduqunu...Seni melekler gönderdi biliyorum Onlarda acıdılar halime Hani hep düşlerdim bu sevdayı derin sularda senle kaybolmayı! Hoşgeldin gülüm hoş geldin baharım ...Ve kaybettik birbirimizi
Uçsuz bucaksız gökyüzünde *.*BİR GN PATLAMIS Bİ VOLKAN OLUCAM AMA SİMDİ SESSİz BİR ÇIĞLIKTAYIM..! içimde btrmeye çlışıorm bn çlştıkca dhada derndn açılıo yara... KaLdiramıyacağim yükLeri aLmadim Hafife ,] Şu aralar avuçlarımın içini gıdıklayıp , Gülmemi sağlayan . Evet ^^ Mutluluk Dediginiz $ey . Yureqim umuLmayan yaraLarLa başedemezken, ßir tatLı aSk qüLüSü özLedi qözLerim, Ve sen hanqi aLemde hanqi düşLerde isen geL, Çünkü qüLüşünü çok özLedim..
Seni yaLnızLığa itenLerin gidişLerini izLerken Arkanda bir mezar taşından başka Hiçbir şey bırakmama fikrini sevdin mi ? ßenim Hayatım öLümLe Ya$am aRaSındaki Cizqinin oRtaSında DuRan Camßazın ßazen öLüm taRafına MakaRaSına Ayağını AtmaSıdıR... neşemin katiLi korku dinLe braz. ırzına geçer ruhum umrunda oLmaz.. =>sor kendine ne işin war hayatta! bak sna yakın olan her şey uzakta!!! =>Bak ben dünyaya küstüm! Üzerine tüm kinimi püskürttüm! Dü$üncelerimin karma$asında dolanıp dururken aklımda.. canıma tak! eden nedenlerim war !! ...LaneT oLaSı tOz bİr peMb£ydii $imDi kaRanLıkTa SiyaH göKku$agImıN reNGii... ??İ ????? ???i g?ç ?İ ??l?I ???ıN? ?Ö?l?
........ ßak geCene uyAnDımM yİn£! tUtuP soLuğUmu aWuÇLarımDa s£nİ dü$ünDüM s£nSizLiğİn iÇinDe... Grİ dUmaNLara ßoğDum hÜznÜnD£n kaLaN bakı$LarıMı... yoKTuN!...haYatımda yasamak isteMedigim ne warSa yasattın bana..bu kdar mı yüReksizdin bitanem beni ezip gecERken hiÇ mi gERiye bakMAdın..!!?
ne gitmeye cesaretim var..
nede kaLıp dayanmaya gücüm.. Hiç birşey eskisi gißi olmayacak Anlık bir hevesle herşeyi mahfettin.. ßüyüsü bozuldu o dev gibi aşkın. Dağıldı kalßimin inci taneleri.. -GiDiŞiNi EnGeLlEyEcEk KaDaR sEvDiReMeDiM SaNa KeNdİmİ...KeDiNDin KaDAr AkLıMDaSıN HaLa... Derimin aLtında başarıLı ayrıLık notLarı yazıLmış çöpe atıLmış intihar mektupLarı .. kendine yaptığın şekil semallerle takıldığın maço heraketlerle kendini coll sanıp heveslenme özüne dön canım toplumu kirLEtme.. ? *Tréat or T?ick ? Sen gitmişken benden.. Üzmüşken ben seni . . gözyaşı düşrmşken ben . Bırakamam ki artık geri hayatımda Seni Sen ilacımsın,susuz yuttuğum Bir türlü gitmeyen ne yapsam da boğazımdan.. Sevgimi eLimLe,şu eLimLe kurban ettim.ÇünKü O bedenimin tahammüL edebileceğinin ve ruhumun arzuLayabiLeceginin çok ötesiNdeydi...KahpeLik Eskide KaLdı ********Lik Sezonunu Sen Açtın..!!AŞk Bir Özgürlükse Özgürüz İkimizde..!

Seni Çaldığın KAlbime Gömüorum..!!

Eşsiz Duyguları Giyinip, Tanıdık Düşler Kurarım Yüreğimin Gizli köşelerinde. Umutların En İnce Noktasına Tutunup, Yorgan Gibi Sımsıkı Sarılırım Hayallere. Gömülüverir Gözlerim Ninnisi Sevdalı Uykulara Rüyalarda Sen Varsın Diye...

Canımı Alamazsın , Aldığın Hayallerimdi

0 yorum:

 
Etkileyici Sözler - Aşk Sevgi Sözleri