29 Ağustos 2010 Pazar

2010 Aşk nickleri


Sahte Tüfeği Kafama Dayamı$,Korkmamı ßekLi0rsuN..!!Birisi acıyı çekti, öteki acıyı servis ettibunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen?????
ruhSUz göLgeLEre boyadıM bedeniMİ...öLmeden öLdürdüM kendiMİ...


DağLaR öNüMde diz çökeRkeN kayaLaRa yaLvaRaMaM…NehiRLeR ßaNa akaRkeN ßiR daMLayLa uğraşMaM..gecekondu değerinde olan seni, kendi ramazan ellerimle bir gökdelen yapmışım.

  sevgili sözleri

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm!!!,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм...HANI SADECE öLüM AYIRIRDI BIZI, SöYLE SEVGILIM…HANGIMIZ öLDü???BU AŞK FAZLA SANA!!!!
seni sewiyorum dedi diye sewdi mi sandın? sana mektup yazdı die asıkmı sandın kaçıncı y.y da yasıyoruz kısım sen kendini ne sandın???[[==>..bho$weR heP ayNı masaL... 'hayaT we ßen' i$Te o KadaR..<==]]


 açıkgözlü msn nick
Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį dέ Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ…qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss..."HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne mektup oLuR?"


!uNuTTuM uNuTTuM DioRuM aMa HerSeY SeNi GöRüNCe DeĞiSio!


Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!!ŞeReFsİzLeRiN ŞeReFsİzCe YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE ŞeReFsİzCe YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn.Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi KayßettiMsewme beni istermiorum..acı çekmek istemiorum


sAnAnE kİ AğlIyOrsAm!!!


aFFeT BeNi aRTıK DöNSeNDe aYNı YeRDe oLMaYaCaĞıM...


BaZeN... YaNLıZKeN BiLe YaNLıZ KaLaMıYoRuM!!!
2010 Aşk nickleri


[DİLİM SÖYLESE ELİM YASARDI BELKİ]NedEnSE GöSLeRiN AyRıLIrKeN DaHa GüSEl


buğulu camlardaki sözler gibisin nefesim olmadan sen bi hiçsin...


hoşca kalamaski kimse ne giden nede kalan geriye

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bahçıvan şoföre şoför bahçıvana sonra hepsi uşağa

 
Etkileyici Sözler - Aşk Sevgi Sözleri