22 Nisan 2008 Salı

Heyecanlı msn nickleri


Heyecanlı msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel sözler
443. Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
444. ınsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim.
445. Seni ıyldızlara benzetiyorum ıyldızlar kadar parlak, ıyldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama ıyldızlar milyonlarca sen bitanesin.
446. Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor.
447. Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri.
448. Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için...
Heyecanlı msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel sözler
449. Bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün.
450. Sen herzaman nerede olursam olaıym ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil : Seni Seviyorum
451. Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
452. Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik. Ama kalbimizdeki sevdaıy biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdaıy böyle mi bildik biz...
453. Sen var ya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yalnız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.
454. Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın.
455. Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.
456. Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana. Sana aşığım bebek kokulu yarim.
457. Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden o zaman?
458. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
459. Aşkın gözyaşları denize düştüğünde sahile şu imzaıy atar: Seni seviyorum.
460. Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
461. Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.
462. Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek için Gözyaşın olmak isterdim.
463. Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...
464. Senin olan herseli sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.
465. Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.
466. En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyaıy asla terk etmeyeceğim.

Heyecanlı msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel sözler

0 yorum:

 
Etkileyici Sözler - Aşk Sevgi Sözleri